Kredyty gotówkowe

W naszej ofercie znajdują się najlepsze produkty dostępne na rynku. Tym typem kredytu możesz sfinansować swoje potrzeby kwotą do 100.000 pln bez zabezpieczeń w postaci nieruchomości bądź samochodu.

Kredyty konsolidacyjne

Takim kredytem możesz spłacić inne kredyty lub pożyczki. Celem jest zmniejszenie miesięcznych obciążeń z tytułu ich spłaty jak również mniejsze koszty obsługi (zamiast kilku, kilkunastu przelewów - jeden). Kredyty konsolidacyjne mogą mieć postać zarówno gotówkową jak i hipoteczną.

Kredyty hipoteczne

To obecnie najtańsza forma finansowania inwestycji mieszkaniowych. Na bieżąco analizując oferty kilkunastu banków jesteśmy w stanie dobrać najlepsze indywidualne rozwiązanie. Oprócz oprocentowania i prowizji bierzemy pod uwagę inne elementy oferty takie jak wycena nieruchomości, sposób wyliczenia raty, ryzyko kursowe, dodatkowe opłaty i wiele, wiele innych. Nasi Klienci mają pewność, że wybrana przy naszej pomocy oferta jest dla nich najlepsza.

Kredyty refinansowe

To kredyty hipoteczne, którymi możemy sfinansować już dokonane wydatki na cele mieszkaniowe bądź też zamienić obecny kredyt hipoteczny na tańszy.

Kredyty gospodarcze

Specjalizujemy się w finansowaniu działalności dla małych i średnich przedsiębiorstw. W zależności od charakteru inwestycji proponujemy różnego rodzaju formy kredytu lub leasingu.

Sprawdź

Ubezpieczenia
Ubezpieczenia komunikacyjne, Ubezpieczenia mieszkań i domów, Ubezpieczenia firmowe, Ubezpieczenia turystyczne